04.01.2024

Premiera nowej jednostki STRATOS 43- elegancja i moc żeglugi w jednym

W roku 2024 otwieramy nowy rozdział historii VIKO YACHTS z dumą prezentując najnowszy dodatek do naszej floty - jacht żaglowy STRATOS 43. Ta unikalna jednostka powstała w wyniku współpracy z uznanym biurem projektowym Cosutti Yacht Design, które stoi za takimi ikonami jak Italia Yachts, More i wieloma innymi kultowymi projektami. 

STRATOS 43, stworzony pod czujnym okiem włoskiego architekta p. Maurizio Cossutti, jest naszym odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów i miłośników marki. To niezwykły jacht klasy oceanicznej, łączący w sobie komfort, luksusowy design oraz imponujące osiągi nautyczne, pozostając jednocześnie wiernym wartościom, które są fundamentem naszej marki: doskonała jakość, niezawodny performance oraz dostępność dla szerokiego grona pasjonatów żeglugi.

STRATOS 43 dostępny jest w dwóch wersjach kabinowych, oferując przestronne, jasne wnętrze, intuicyjne rozwiązania oraz szerokie opcje personalizacji układu wnętrza i wykończeń. Jego szeroki kokpit zapewnia bezpieczną i komfortową nawigację dla całej załogi.

Jacht zachwyca drapieżną, opływową linią kadłuba, a panoramiczne okna otwierają przestrzeń kabiny i salonu jeszcze bardziej, dostarczając niezapomnianych wrażeń. STRATOS 43 to pierwsza jednostka z nowej, ekskluzywnej linii projektowej STRATOS, a w planach na nadchodzące lata są kolejne projekty, takie jak STRATOS 50.

Zapraszamy do odkrywania nowego wymiaru żeglugi z STRATOS 43 - jedynym w swoim rodzaju połączeniem elegancji, innowacyjnego designu i pasji dla żeglugi.